Biuro do Spraw Proobronnych

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
17 maja 2018
"Zoom na proobronność" rozstrzygnięty
Znamy już laureatów organizowanego po raz trzeci przez Biuro do Spraw Proobronnych konkursu "Zoom na Proobronność". 16 maja 2018 roku kapituła konkursu podjęła decyzję o rozdziale nagród i wyróżnień na podstawie nadesłanych prac.


Do konkursu zakwalifikowano: w kategorii "fotografia" – 116 prac; w kategorii "film" - 10 prac. Kapituła Konkursu "Zoom na Proobronność" postanowiła przyznać:

 

w kategorii "fotografia"

I miejsce Kamil Andrzej Misiak - Jednostka Strzelecka 1006 Płońsk

I miejsce


II miejsce Karolina Ingarden - Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej - Sekcja Młodzieżowa Koła MyśleniceIII miejsce Aleksandra Koń - Zespół Szkół Technicznych w Rzeszowieoraz trzy równorzędne wyróżnienia dla Aleksandry Wypych (Legia Akademicka Lublin), Tomasza Wieleby (Legia Akademicka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego) i Julii Dudek (Zespół Szkół Technicznych w Rzeszowie);

w kategorii "film"

I miejsce Aleksandra Dziula - Legia Akademicka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego za pracę pt. „W równym rzędzie”.


Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał też Zbigniew Skocki (Jednostka Strzelecka 1008 Elbląg) za film pt. „Dzień motywacyjny 2017”.

Kapituła konkursu oceniała zarówno wartości artystyczne zgłoszonych prac jak i przesłanie, które ze sobą niosły. W ocenie jury nagrodzone i wyróżnione prace spełniały w większości przypadków oba te kryteria.

Wszystkim laureatom gratulujemy. Informujemy, że wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się we wrześniu, o czym autorzy zostaną z wyprzedzeniem poinformowani. A już dziś wszystkich zapraszamy do obejrzenia najlepiej ocenionych zdjęć w galerii FOTO oraz obu filmów w galerii VIDEO.

Konkurs "Zoom na proobronność 2018" był adresowany do członków organizacji proobronnych i uczniów klas mundurowych. Zgłoszone do konkursu prace miały poruszać tematykę probronną, edukacji obronnej lub wychowania patriotycznego.

Dołączona galeria zdjęć: Zoom na Proobronność 2018
generuj pdf
Kontakt

Biuro do Spraw Proobronnych
ul. Nowowiejska 28A
00-911 Warszawa
tel. 261845541
fax. 261845559
biuroproobronne@mon.gov.pl